KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275070
nr 1227 5070
Peter Rona, Kust, signerad. Olja på duk, 54x64
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:34:44
100 kr
200 kr
250 kr